null

Vasileniuc Beniamin

Coordonator Artistic Anatomy

Telefon: 0742139042
E-mail: vasileniuc_beniamin@yahoo.com

 

null

Horațiu Potîrniche

Coordonator CORD

Telefon: 0720776487
E-mail: horatiu.potirniche@gmail.com

 

null

Esanu Monica

Coordonator Medicalis

Telefon: 0767633413
E-mail: monicaesanu21@gmail.com

 

null

Soon to be announced

Coordonator Junior Summer MedSchool
null

Cicortas Beatrice-Ana

Coordonator MRe

Telefon: 0729918676
E-mail: beatricecicortas96@gmail.com

 

null

Toporau Andreea Emiliana

Coordonator TransMed

Telefon: 0745706931
E-mail: toporau.andreea@gmail.com

 

null

Vrincianu Rares

Coordonator Tutori pentru noua generaţie

Telefon: 0766730110
E-mail: raressvrincianu@yahoo.ro

 

null

Kiss Alexandra Timea

Coordonator Văd Voci/Breaking the Silence

Telefon: 0751340991
E-mail: alexandratimeakiss@gmail.com

 

null

Florea Bogdan

Coordonator Zilele Educației Medicale
null

Simonescu-Colan Ruxandra

Coordonator HEART

Telefon: 0745877120
E-mail: ruxandra.simonescu@gmail.com

 

null

Pescarus Adina

Coordonator Medstrings

Telefon:  0746576592
E-mail: pescarusadina@yahoo.com

 

null

Apostu Adina Patricia

Coordonator Twinning Project

Telefon: 0731319721
E-mail: adinna.apostu@yahoo.com

 

null

Lazar Andrei

Coordonator Schimburi Internaționale

Telefon: 0752182442
E-mail: andreillazar@yahoo.com

 

null

Ilisie Iulia

Coordonator Schimburi Internaționale

Telefon: 0729085916
E-mail: iulia99ilisie@gmail.com

 

null

Prodan Lavinia Denisa

Coordonator Anima

Telefon: 0728843071
E-mail: laviniaa.denisa@yahoo.com

 

null

Moldovan Orlanda

Coordonator Donează Sânge! Fii erou

Telefon: 0743716343

E-mail: moldovanorlanda@gmail.com

 

null

Duru Stefania Maria

Coordonator Împreună pentru Sănătate

Telefon: 0769591338
E-mail: smduru97@gmail.com

 

null

Nastea Alina

Coordonator Medici Pentru Tine

Telefon: 0748847922
E-mail: alinanastea21@gmail.com

 

null

But Valeriu Mihai

Coordonator Micii Sanitari

Telefon: 0751014140
E-mail: butvaleriu@yahoo.com

 

null

Furcoiu Ionut

Coordonator Road Safety

Telefon: 0724827679
E-mail:  furcoiui@yahoo.com

 

null

Dănilă George-Cristian

Coordonator Sănătate prin paşi de dans

Telefon: 0741253121
E-mail: geodanila98@yahoo.com

 

null

Marton Anna

Coordonator Sport Pentru Autism

Telefon: +40741231604
E-mail:  martonanna4@yahoo.com

 

null

Argatu Georgeta

Coordonator Sport pentru Sănătate

Telefon:  0755155306
E-mail: argatugeorgeta@gmail.com

 

null

Iagher Oana

Coordonator Teddy Bear Hospital

Telefon: 0726304530
E-mail: oana.iagher98@gmail.com

 

null

Bicăjanu Adina-Ioana

Coordonator 3S

Telefon: +40748100054
E-mail: abicajanu@gmail.com

 

null

Oarga Dorina-Elena

Coordonator Cei mari pentru cei mici

Telefon: +40729487188
Email: dorina_oarga2007@yahoo.com

 

null

Bîrgăoanu Flavian

Coordonator Disaster Medicine Preparedness

Telefon: 0749339815
Email: birgaoanu.flavian@gmail.com

 

null

Vede Andrei-Dumitru

Coordonator International Days Awareness

Telefon: +40720457364
Email: andrei.vede@gmail.com

 

null

Pomana Irina Georgiana

Coordonator Trupa De Teatru

Telefon: 0727801948
Email: irina.g.pom@gmail.com