null

Maria Nicolau

Coordonator Artistic Anatomy

E-mail: artistic.anatomy@osmcluj.ro

 

 

null

Armand Boer

Co-coordonator CORD

E-mail: cord@osmcluj.ro

 

 

null

Mădălina Lazăr

Co-coordonator CORD

E-mail: cord@osmcluj.ro

 

 

 

 

null

Soon to be announced

Coordonator Junior Summer MedSchool
null

Roberta Cherecheş

Coordonator Văd Voci/Breaking the Silence

E-mail: vadvoci@osmcluj.ro

 

 

 

null

Diana Făinarea

Coordonator ZEM

E-mail: zem@osmcluj.ro

 

 

 

 

null

Simonescu-Colan Ruxandra

Coordonator HEART

E-mail: heart@osmcluj.ro

 

 

null

Vlad Eniu

Coordonator Medstrings

E-mail: medstrings@osmcluj.ro

 

 

 

null

Iulia Bretea

Coordonator Twinning Project

E-mail: twinning@osmcluj.ro

 

 

null

Max Winkelkotte

Coordonator Schimburi Internaționale

E-mail: scope@osmcluj.ro

 

 

null

Ilisie Iulia

Coordonator Schimburi Internaționale

E-mail: score@osmcluj.ro

 

 

null

Horaţiu Ciliboaie

Coordonator Medicalis

E-mail: medicalis@osmcluj.ro

 

 

 

null

Moldovan Orlanda

Coordonator Donează Sânge! Fii erou

E-mail: doneaza@osmcluj.ro

 

 

null

Dragoş Corcan

Coordonator Împreună pentru Sănătate

E-mail: ips@osmcluj.ro

 

 

null

Magda Olaru

Coordonator Medici Pentru Tine

E-mail: mpt@osmcluj.ro

 

 

null

Titus Vari

Coordonator Micii Sanitari

E-mail: miciisanitari@osmcluj.ro

 

 

null

Bogdan Oţoiu

Coordonator Road Safety

E-mail:  roadsafety@osmcluj.ro

 

 

null

Ana Tomolea

Coordonator Sănătate prin paşi de dans

E-mail: spd@osmcluj.ro

 

 

 

null

Argatu Georgeta

Coordonator Sport pentru Sănătate

E-mail: sportptsanatate@osmcluj.ro

 

 

 

null

Pop Puşa

Coordonator Focul Viu

E-mail: focul.viu@osmcluj.ro

 

 

 

null

Teodora Şerban

Coordonator trupa de teatru Medistic

Email: medistics@osmcluj.ro

 

 

null

Teodora Pîrvulescu

Coordonator Teddy Bear Hospital

E-mail: teddybear@osmcluj.ro

 

 

null

Ruxandra Pologea

Coordonator 3S

E-mail: scora@osmcluj.ro

 

 

null

Corina Pit

Coordonator Disaster Medicine Preparedness

Email: dmp@osmcluj.ro

 

 

null

Vede Andrei-Dumitru

Coordonator Cenaclul MedFolk

Email: medfolk@osmcluj.ro

 

 

 

null

Bogdan Pinte

Coordonator TransMed

E-mail: transmed@osmcluj.ro

 

 

null

Andrei Mitre

Coordonator MRe

E-mail: mre@osmcluj.ro

 

 

null

Cristiana Cosma

Coordonator Tutori pentru noua generaţie

E-mail: tutori@osmcluj.ro