Loader Image
Get social with us!
null

Tripon Vlad

Coordonator Artistic Anatomy

Telefon: +40755050142
E-mail: vladec97@gmail.com

null

Spunei Nicolae-Andrei

Coordonator CORD

Telefon: +40752920173
E-mail: nicuspunei@yahoo.com

null

Straton Ancuta Raluca

Coordonator Junior Summer MedSchool

Telefon:+4748587546
E-mail: straton_ancuta@yahoo.com

null

Bar Larisa Beatrice

Coordonator Medicalis

Telefon: +40744608021
E-mail: larisa.beatrice03@gmail.com

null

Paul Panaitescu

Coordonator MRe

Telefon: +40731329915
E-mail: paul.panaitescu2014@gmail.com

null

Lupşa Alina Ioana

Coordonator Simulari ale examenului de rezidențiat

Telefon: +40749040832
E-mail: alinaa.lupsa@gmail.com

null

Sibisan Michael Ewald

Coordonator TransMed

Telefon: +40748909809
E-mail: Michael_sibisan@yahoo.com

null

Costea Maria

Coordonator Tutori pentru noua generaţie

Telefon: +40729196082
E-mail: ina_madalina@yahoo.com

null

Iacob Adrian

Coordonator Văd Voci/Breaking the Silence

Telefon: +40747038282
E-mail: iacob.adrian20@gmail.com

null

Argintaru Cosmin

Coordonator Zilele Educației Medicale

Telefon: +40766329432
E-mail: cosmin_2203@yahoo.com

null

Zaha Andreea

Coordonator HEART

Telefon: +40723131614
E-mail: andreeaatenazaha@gmail.com

null

Orbán András

Coordonator Medstrings

Telefon:  +40740395631
E-mail: o_andras@yahoo.com

null

Muth Iulia Teodora

Coordonator Twinning Project

Telefon: +40744677390
E-mail: lya.muth@gmail.com

null

Gîrlovanu Constantin

Coordonator Schimburi Internaționale

Telefon: +40751266599
E-mail: constantingirlovanu@yahoo.com

null

Tirpe Andrei Alexandru

Coordonator Schimburi Internaționale

Telefon: +40742150407
E-mail: altirpe@gmail.com

null

Magdaș Tudor

Coordonator Anima

Telefon: +40756630371
E-mail: tmmagdas@gmail.com

null

Farcaș Cosmin

Coordonator Donează Sânge! Fii erou

Telefon: +40751424408
E-mail: ioanfarcascosmin@gmail.com

null

Vlad Sacalean

Coordonator Împreună pentru Sănătate

Telefon: +40752067558
E-mail: sacalean.vlad@gmail.com

null

Voicescu George

Coordonator Medici Pentru Tine

Telefon: +40729825261
E-mail: Vgeorgeteo@yahoo.com

null

Bolunduț Dinu

Coordonator Micii Sanitari

Telefon: +40772263995
E-mail: dinubolundut@yahoo.ro

null

Horiceanu Andreea

Coordonator Oncohelp

Telefon: +40746014022
E-mail:  dreea.horiceanu@gmail.com

null

Borozan Alexandru

Coordonator Road Safety

Telefon: +40756071113
E-mail:  bobo.killer97@yahoo.com

null

Şaişuc Mihai-Claudiu

Coordonator Sănătate prin paşi de dans

Telefon: +40758619351
E-mail: mihai_saisuc@yahoo.com

null

Marton Anna

Coordonator Sport Pentru Autism

Telefon: +40741231604
E-mail:  martonanna4@yahoo.com

null

Oiegar Vlad

Coordonator Sport pentru Sănătate

Telefon:  +40753149191
E-mail: Vladoiegar@yahoo.com

null

Dohi Beata

Coordonator Teddy Bear Hospital

Telefon: +40748855941
E-mail: dohibeata@yahoo.com

null

Bicăjanu Adina-Ioana

Coordonator 3S

Telefon: +40748100054
E-mail: abicajanu@gmail.com

null

Oarga Dorina-Elena

Coordonator Cei mari pentru cei mici

Telefon: +40729487188
Email: dorina_oarga2007@yahoo.com

null

Cristian Andra

Coordonator Disaster Medicine Preparedness

Telefon: +40752183352
Email: cristi.andra94@gmail.com

null

Vede Andrei-Dumitru

Coordonator International Days Awareness

Telefon: +40720457364
Email: andrei.vede@gmail.com

null

Șerban Teodora

Coordonator Trupa De Teatru

Telefon: +40765045195
Email: serban.teodora8@yahoo.com